Все разделы
Новости
Тексты
Территория разума
Слухи и сплетни
Стиль
Где в Киеве
Стиль

Дитяча країна у Маріїнському

7 октября 2018г. 10:30

Традиційний 28-й фестиваль “Юнь Києва запрошує” заполонив простори Маріїнського парку. Цьогоріч фестиваль проходив під гаслом “Дружня родина – кожній дитині!”.

Метою заходу є презентація безкоштовних соціальних послуг муніципальних та громадських закладів міста Києва для сімей соціально незахищених категорій, популяризація здорового способу життя, волонтерського та скаутського рухів.

Матеріал створено в рамках Проекту  "Юн-Пресс-KV

У святі взяли участь представники київської міської влади, зокрема, начальник служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Анатолійович Танцюра. Помітили навіть мера столиці Володимира Кличка, який інкогніто завітав на свято.

До дня усиновлення, який відзначається 30 вересня, відбувся пікнік (бранч) для родин, що прийняли у сім’ю дитину. Батьки отримали можливість поспілкуватися з представниками Служби у справах дітей та Київського міського центру соціальних служб, представниками громадських організацій.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Весь Маріїський парк  було поділено на “вулички”. На кожній з них відбувалось якесь дійство. Тут можна було отримати майстер-клас з першої медичної допомоги від представників Червоного Хреста, створити дивовижні речі власноруч та награтися досхочу! Також, представники  Служби зайнятості пропонували всім охочим пройти тест на виявлення професійних здібностей, а співробітники центру соціальних служб обмінювали цигарки на цукерки, аргументуючи це тим, що кожна не викурена цигарка продовжує життя на 14 хвилин. Гості свята мали можливість навчитися збирати й розбирати  справжній автомат Калашникова, пройти тест на ВІЛ/СНІД, а також під час заходу працювала локація “Кошик добра”, де кожен міг віддати або отримати речі та іграшки.

На одній з “вуличок” фестивалю розмістилося містечко первинної медичної допомоги від Печерської районної організації Товариства Червоного Хреста України. Деякими порадами надання невідкладної допомоги ділиться тренер першої допомоги Іван Павлишин:

- Як діяти, якщо людині стало погано в людному місці?

- Потрібно підійти і запитати, що трапилось з людиною. Це може бути задуха, діабет, зниження чи підвищення тиску, епілептичний напад. Якщо людина спітніла, тримається за поручень, якщо це в метро, і вам здається, що людина зараз втратить свідомість, треба підійти запитати: “Вам погано?”. Якщо людина каже, що їй важко дихати, в очах темніє, треба попросити когось звільнити місце і посадити людину. Можна спробувати вивести недужого на найближчій станції, часто так і роблять. Якщо людина зблідла, необхідно відновити приток крові до голови. Попросіть людину розслабитися і опустити  голову вниз, притримуючи груди, щоб людина не впала. Кров прибуває до мозку, людина червоніє і таким чином це допомагає її активувати. Якщо  людині стало погано під час роботи за комп'ютером чи занять спортом,  у такому випадку слід гарно розім’яти плечі та лягти відпочити на 5-10 хвилин. Це набагато ефективніше, ніж кава чи енергетики.

Також, на заході можна було безкоштовно пройти тест на ВІЛ/ СНІД та зробити флюорографію.

“Ми розповідаємо молодому поколінню про небезпеку, яка загрожує їхньому життю та здоров’ю, якщо вони будуть вживати наркотики та мати незахищені сексуальні стосунки.  Молодь підходить, цікавиться, звертають увагу на безкоштовні презервативи. У нашої організації є свій молодіжний  клуб, де ми проводимо різні заходи, гуртки, сюди може прийти кожен, кому потрібна допомога у подоланні недуги чи залежності,” - розповідає Андрій, волонтер організації “Конвіктус Україна”, - “Я знаю, про що говорю і знаю, як вийти з наркотичного полону, оскільки я сам колись був наркозалежним. А молодь – найбільш вразлива категорія населення і все залежить від того, хто в конкретний момент трапиться на їхньому шляху, хто допоможе чи, навпаки, потягне на дно”, - додає Андрій.

Матеріал створено в рамках Проекту  "Юн-Пресс-KV

- Це свято для мене багато чого важить, тому що вперше я брала у цьому участь як волонтер, будучи ще студенткою, після того, я вже була членом, а потім керівником дитячо-молодіжної  громадської організації “Відрада”, а тепер я працюю директором соціальної служби і керую всім святом. Найбільше мені подобається у цьому святі - емоції ,- каже головний організатор  свята Ярослава Колобова.

А на сцені “мушлі” - вирувало розмаїття дитячих творчих колективів: пісні, танці, навіть акробатичні номери.

Фото: http://www.convictus.org.ua

KиевVласть


Валерія Самошина, Анастасія Крючкова

Теги

Главные супергеройские сериалы октября 2018

  22 октября 2018г. 14:00

В Киеве покажут хай-тек оперу по мотивам сказки братьев Гримм

  22 октября 2018г. 13:00

Опера “Кармен” подарит возможность услышать Анжелину Швачку

  22 октября 2018г. 9:30

В школе Birdinflight проведут мастер-класс по печати фотографий для выставок

  19 октября 2018г. 15:30

В театре на Подоле покажут оптимистическую драму “Продавец дождя”

  19 октября 2018г. 14:30

В Киевском театре кукол во время школьных каникул покажут самые любимые сказки

  19 октября 2018г. 9:30

100 фильмов за 100 минут: в “Кинопанораме” проведут еще несколько показов

  18 октября 2018г. 12:10

Афиша Киева на 17-23 октября 2018 года

  17 октября 2018г. 15:45

На фестивале Bandura Music Days впервые вместе сыграют бандуристы и диджеи

  17 октября 2018г. 10:45

В Мыстецком Арсенале пройдет четвертый фестиваль виски

  16 октября 2018г. 11:00

В Театре на Подоле проведут день для людей с ограниченными возможностями

  16 октября 2018г. 10:00

Самые страшные сериалы октября 2018

  15 октября 2018г. 18:25

Сила нескорених…

  14 октября 2018г. 12:30

Киевский театр кукол в октябре продолжит радовать гостей яркими спектаклями (афиша)

  12 октября 2018г. 14:34

В Киеве пройдет первая конференция по growth-маркетингу

  12 октября 2018г. 12:15