четвер, 2 травня 2024 г.

Жители села Заборье провели пикет под ЦИК и КОГА

Жители села Заборье провели пикет под ЦИК и КОГА

Вчера, 1 февраля, после окончания судебного заседания относительно обжалования решения Заборского сельсовета об объединении с Бояркой, жители села провели пикет под Центральной избирательной комиссией (ЦИК) и Киевской областной госадминистрацией (КОГА).

Об этом KV рассказал глава регламентной комиссии Киевского облсовета Роман Тытыкало.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Вчера состоялось первое заседание в деле по иску представителя местной общины Заборья к Заборскому сельскому совету, третье лицо - Боярский горсовет, об отмене решения сельсовета об объединении с Бояркой.

После судебного заседания община, которая пришла поддержать свои интересы в данном вопросе, перешла из-под Киевского окружного суда к зданию ЦИК, и провела небольшой митинг, чтобы пообщаться с представителями КОГА и ЦИК. Пикетчики требовали не назначать выборов. Представитель администрации пообщался с людьми, но никаких конкретных решений пока принято не было. Охрана не пустила их в помещение, заблокировав дверь”, - резюмировал он.


По словам депутата Киево-Святошинского райсовета Анатолия Кострубы (ВО “Свобода”), заборьевцы настроены решительно и планируют отстаивать свои права всеми доступными способами.

”Когда мы пришли под КОГА, нас не хотели пускать, хотя там проходила ярмарка. Удивляет такая реакция властей. На работе не оказалось ни Александра Горгана, ни его заместителей. К нам все же вышел один из представителей власти, но проблема никак не решилась. Сейчас против Заборского сельского головы открыто уголовное дело, а Боярка уже начала забирать наше коммунальное имущество. Но мы не планируем останавливаться, будем и дальше требовать соблюдения закона”, - говорит он.

Напомним, как ранее сообщала KV, 26 января Заборский сельский совет проголосовал за объединение в Боярскую объединенную территориальную общину. Местные жители считают, что это было сделано против их воли и требуют помощи у Киевской облгосадминистрации и правоохранителей.

Читайте: “Проект Децентрализация”: Создание Боярской ОТО дошло до суда

Фото: соцсети

KиевVласть

Виктория Белоус

Теги: новости киевской области, власть киевщина, митинг, децентрализация, боярка, пикет, роман тытыкало, заборье, анатолий коструба, боярская ото

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.