неділя, 19 травня 2024 г.

В Белой Церкви растет заболеваемость туберкулезом

В Белой Церкви растет заболеваемость туберкулезом

За два месяца этого года в Белой Церкви заболели туберкулезом органов дыхания 32 человека, это на 12 человек больше, чем за аналогичный период позапрошлого года.

Об этом KV узнала из сообщения портала “БЦnews” со ссылкой на Белоцерковскую СЭС.

“В прошлом году было зарегистрировано 120 больных туберкулезом органов дыхания. Среди заболевших - пятеро детей до 17-и лет, из которых два ребенка посещают детские учебные заведения, два - общеобразовательные школы и один ребенок не организован”, - говорится в сообщении.

За два месяца текущего года в Белой Церкви также выявлено 55 больных с уже запущенными формами в фазе распада легочной ткани. Такие больные до выявления болезни и госпитализации распространяли инфекцию среди окружающих. Умерло от туберкулеза за этот период 10 человек (на уровне позапрошлого года). Уже в этом году умерло 5 человек (аналогичный период прошлого года унес двоих).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

За последние годы отмечается рост заболеваемости ВИЧ-ассоциированным туберкулезом у наркозависимых лиц, инфицированных вирусом иммунодефицита человека. Уже в этом году в городе выявлено таких 5 человек, утверждают в Белоцерковской СЭС.

Справка KV: Туберкулез - опасное заболевание, возбудителем которого является палочка Коха, характеризующееся чрезвычайно высокой устойчивостью к воздействию факторов окружающей среды. Источником заболевания является больной человек с открытой формой туберкулеза, 55 видов животных, 25 - птиц, а также зараженные возбудителем продукты животного и растительного происхождения, почва, органические вещества, в которых живет, размножается и сохраняется возбудитель болезни. Чаще всего инфицирование туберкулезом происходит воздушно-капельным, воздушно-пылевым, реже пищевым и контактно-бытовым путями. Попав в организм человека микобактерии туберкулеза могут находиться в нем много лет, не вызывая заболевания, но это при условии устойчивого иммунитета организма.

Решением Всемирной организации здравоохранения в 1993 году туберкулез был признан глобальной чрезвычайной ситуацией. 24 марта 1982 года - день открытия немецким врачом и бактериологомвозбудителя туберкулеза  Робертом Кохом - провозглашен Всемирным днем ​​борьбы с туберкулезом. 

Читайте также: Киевлян бесплатно обследуют на туберкулез

КиевVласть

Оксана Мельник

Теги: новости киевской области, белая церковь, туберкулез

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.