вівторок, 23 квітня 2024 г.

В Вышгородском районе более 30 АЗС и ГЗС не соответствуют нормам действующего законодательства (видео)

В Вышгородском районе более 30 АЗС и ГЗС не соответствуют нормам действующего законодательства (видео)

В Вышгородском районе более 30 авто и газозаправочных станций не соответствуют ни нормам безопасности, ни действующему законодательству. Недавно Вышгородский городской совет на заседании исполкома принял решение снести одну из таких заправок, но рассказать журналистам о судьбе других - никто из представителей совета пока не согласился.

Об этом KV стало известно из сюжета информационного агентства “Погляд”, который был размещен на канале YouTube 10 апреля 2018 года.

Очень часто частные АЗС и ГЗС в Вышгороде не соответствуют ни нормам безопасности, ни действующему законодательству. Например, согласно государственных строительных норм, расстояние от АЗС до жилых домов должно быть не менее 15 метров.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Представители Общественного совета при Вышгородской райгосадминистрации при поддержке других активистов выезжают на такие АЗС и проверяют легальность их работы. Как оказалось, у большинства из них документов на рабочем месте просто нет.

По словам члена Общественного совета при Вышгородской РГА Андрея Городницкого, в Вышгородском районе приблизительно 30-35 таких АЗС.

“Касательно незаконных газовых заправок, они стоят по всему городу от въезда до выезда. Недавно появились еще дизельные: такие бочечки, которые привезли и установили не понятно кто, не понятно на каких основаниях и осуществляют свою хозяйственную деятельность: торгуют дизельным топливом, то есть подакцизным товаром. Чтобы осуществлять эту реализацию необходимо иметь лицензии, разрешения, другие документы. Ничего у них нет”, - рассказал председатель антикоррупционного комитета Общественного совета при Вышгородской РГА Владислав Дулапчий.

По словам авторов сюжета, недавно Вышгородский городской совет на заседании исполкома принял решение снести одну из таких заправок, но рассказать журналистам о судьбе других - никто из представителей совета пока не согласился.

Как сообщала ранее KV, в Киевской области продолжается борьба с незаконным автозаправочным бизнесом. На повестке дня - создание единого порядка размещения автозаправочных станций (АЗС) в столичном регионе. Тем временем, профильная комиссия при Киевской облгосадминистрации (КОГА) продолжает мирные ревизии заправок, а предприниматели готовятся к агрессивному развитию сценария: демонтажам без предупреждения, пропаже модулей с топливом и судебным тяжбам.

Читайте: На Киевщине стартовал передел автозаправочного рынка

Фото: скриншот с видео

KиевVласть

Константин Гродзинский

Теги: новости киева, РГА, вышгород, общественный совет, новости киевского региона, заправочная станция

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.