субота, 27 квітня 2024 г.

С помощью “Бюро находок” в Киеве удалось отыскать попугая

С помощью “Бюро находок” в Киеве удалось отыскать попугая

За 8 месяцев работы онлайн-сервиса “Бюро находок”, через Контактный центр Киева “1551” было зарегистрировано более 150 обращений от жителей столицы о найденных или потерянных вещах. Большинство заявлений (107) касались утраченных вещей. Киевляне теряют в основном документы, ключи и кошельки. Но иногда заявляют и о пропаже живых существ, как например, попугая.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской горгосадминистрации (КГГА).

Преимущественно киевляне обращались в “Бюро находок” по поводу утерянных документов, таких как “Карточка киевлянина”, паспорт, водительские и пенсионные удостоверения, дипломы и тому подобное. Сообщается, что довольно часто поступали звонки о потерянных кошельках, мобильных телефонах и обручальных кольцах.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Но самым интересным стала находка попугая, о потере которого сообщила его хозяйка. Также среди объявлений о потере регистрировали дроны, велосипеды, запчасти от моторной лодки, ксерокопии рецептов.

Напомним, что КСУ “Контактный центр Киева” присоединился к проекту “Бюро находок” в январе этого года, подписав соответствующий меморандум о сотрудничестве с общественной организацией LuckFind.

Подробнее: На базе контакт-центра “1551” в Киеве создали онлайн-сервис “Бюро находок”

Чтобы отыскать потерянные или вернуть найденные вещи владельцам, жителям столицы нужно обратиться в Контактный центр, позвонив по телефонам 15-51 (со стационарного), (044) 205-73-37 (с мобильного). При этом необходимо предоставить краткую информацию о потерянной или найденной вещи и свои контакты для обратной связи.

Читайте: Киевляне чаще всего теряют документы - первые объявления в “Бюро находок”

“Онлайн-сервис “Бюро находок”  стал эффективным инструментом для поиска утерянных документов, ключей и других ценных вещей и доказал свою необходимость для такого мегаполиса, как Киев”, - подытожили в сообщении.

Напомним также, что в марте этого года на 1-м этаже терминала D аэропорта "Борисполь" заработала "Камера находок", которая отправляет по всей Украине вещи, забытые пассажирами авиарейсов.

Подробнее: Аэропорт "Борисполь" открыл "бюро находок" утерянных пассажирами вещей

Фото: http://varota.com.ua/

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, кгга, Документы, онлайн сервис, бюро находок, ключи, контактный центр киева, попугай, итог, обручальные кольца, восемь месяцев

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.