неділя, 19 травня 2024 г.

Применяя новшества, киевлянок по-прежнему разводят в “салонах красоты”

Применяя новшества, киевлянок по-прежнему разводят в “салонах красоты”

Cтарый развод в салонах красоты, когда киевлянкам предлагали купить дорогую косметику в кредит, теперь трансформировался. Косметологи любезно предлагают женщинам пройти бесплатные процедуры по омоложению кожи лица, которые в итоге оказываются небесплатными. С банковских карт женщин в тайне от них снимают по три и больше тысяч гривен.

Об этом KV узнала из сообщения на сайте “Вести”.

“Мне позвонили из салона красоты и пригласили на бесплатные процедуры по омоложению лица. Сказали взять с собой паспорт, идентификационный код и банковскую карту, — рассказывает свою историю 55-летняя Нина Спичак. — Пришла я по адресу: пер. Георгиевский, 2, кв 44. Салон оказался в квартире, что меня сразу насторожило. Там меня провели в процедурную, чем-то помазали лицо. И пока делали процедуру, попросили документы, чтобы оформить карточку клиента. Я их дала. А после сеанса меня завели в другую комнату, где на столе уже лежал договор. Меня словно загипнотизировали и протянули на подпись. Я подписала — и с моей кредитной карты списало 3,8 тыс. грн. То, что деньги списаны с кредитной карты, я узнала спустя несколько дней. В банке сказали, что я совершила покупку в косметическом салоне-магазине. Хотя никаких покупок я не делала. Я позвонила в этот салон, где мне сказали, что дадут какой-то крем. А спустя время номер перестал отвечать. Тогда я обратилась в милицию”. 

В похожей ситуации оказалась и киевлянка Евгения С. в салоне на ул. Маршала Тимошенко. Ей так же позвонили из салона, так же попросили паспорт и код, нанесли на лицо какие-то кремы, а потом завели в комнату, где надо было что-то подписать. “Девушка в этой комнате сказала, что процедура бесплатная, но вот за сам крем нужно заплатить 11 тыс. грн! Сказали, что понимают, что это крупная сумма, и готовы принимать оплату частями. Я отказалась, мол, меня же приглашали на бесплатный сеанс. И ушла. Никаких претензий от них не получила. Скорее всего, мошенники”, — рассказала нам Евгения.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

В киевской милиции пообещали проверить информацию о салонах красоты, в которых проворачивают такие схемы. Заявление Нины Спичак, говорят здесь, они еще не видели, но это лишь потому, что должен пройти день для его регистрации и появления в базе. А всех женщин, кто стал жертвой подобных схем, просят сообщать в милицию. “Всех, кто столкнулся с такой ситуацией, просим сообщать в милицию, чтобы можно было собрать максимум информации и провести комплексную проверку по таким салонам. Чем больше будет заявлений от людей, тем проще будет доказать, что это схема мошенническая”, — говорят нам в пресс-службе милиции Киева.

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: мошенничество, развод, салон красоты

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.