четвер, 25 квітня 2024 г.

Киевляне жалуются на качество препаратов для гемодиализа

Киевляне жалуются на качество препаратов для гемодиализа

Департамент здравоохранения КГГА пытается найти возможность заменить препараты для гемодиализа для пациентов, которые жалуются на побочные действия лекарств.

Как стало известно KV, об этом заявила директор Департамента КГГА Татьяна Донченко.

По информации профильного Департамента, сегодня больные почечной недостаточностью киевляне жалуются на качество расходных материалов, применяемых при лечении методом гемодиализа. У нескольких пациентов наблюдаются побочные реакции на процедуру в виде ухудшения самочувствия, высыпания, тошноты, гемодинамических расстройств и т.п.

“Пациенты убеждены, что причина болезни - в расходных материалах, - рассказала Татьяна Донченко. - Для проверки данного факта в Департаменте здравоохранения создана комиссия, которая письменно обратилась в ГП “Государственный экспертный центр” МЗ Украины, в профильные институты Национальной академии наук Украины и Национальной академии медицинских наук Украины с просьбой проведения лабораторного исследования расходных материалов, применяемых при лечении больных методом гемодиализа”, - сообщила она.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Также, по словам Донченко, направлено письмо в адрес Государственной службы Украины по лекарственным средствам с просьбой предоставить информацию о качестве и безопасности применения кислотного концентрата, приобретенного Департаментом здравоохранения в процессе тендерной закупки.

Читайте также: Столичный горздрав потворствует выдаче оружия и водительских прав психам и наркоманам

“После получения официальных результатов от Государственной службы Украины по лекарственным средствам по качеству и безопасности применения имеющихся расходных материалов Департамент здравоохранения сможет решать эту проблему основательно, действуя в правовом поле”, - отметила Татьяна Донченко.

Сейчас Департамент здравоохранения обратился к одному из производителей и уже имеет положительный ответ относительно частичной замены расходных материалов. Такие временные меры дадут возможность улучшить качество лечения для тех пациентов, которым, возможно, не подходят имеющиеся расходные материалы.

Читайте: КГГА нашла нового поставщика для лечения гемодиализом

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: новости киева, гемодиализ, жалобы, препарат, донченко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.