четвер, 25 квітня 2024 г.

Киевлянам рассказали, как сэкономить после подорожания проезда в транспорте

Киевлянам рассказали, как сэкономить после подорожания проезда в транспорте

Проезд в общественном наземном транспорте и метро Киева подорожает менее, чем через две недели. С 15 июля разово проехать в метро, автобусе, троллейбусе, горэлектричке, фуникулере, трамвае станет на одну гривню дороже. Повысятся цены и на проездные (см. инфографику). К примеру, месячный проездной на метро обойдется в 380 грн, а на четыре вида транспорта (автобус, трамвай, троллейбус, метро) - до 710 грн.

Об этом KV стало известно из сообщения издания “Сегодня”.

После подорожания пассажиры все же смогут немного сэкономить на проезде. Ездить в метро по 3,50 грн можно будет некоторое время, пополнив до 15 июля пластиковые бесконтактные карточки на 50 и 100 поездок. Особенно это выгодно тем, кто редко пользуется подземкой.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Останутся действительными и проездные на месяц, купленные до подорожания. А вот жетоны после 15 июля снова изменят свой цвет, и станут синими.

"До 1 августа будем принимать и синие, и зеленые жетоны. Потом в определенных кассах можно будет обменять жетоны - старые на новые", - рассказали в метрополитене.

Правда, закупить до 15 июля жетоны по 4 грн будет затруднительно, так как в кассах их продают всего по 2 штуки в одни руки.

 

До конца июля смогут кататься по 3 гривни и в наземном транспорте, и по 4 грн в электричке те пассажиры, которые запаслись билетами до подорожания. В отличие от жетонов, талончики можно приобрести в неограниченном количестве.

"Пока дизайн билетов меняться не будет. Изменится только цифра стоимости на проездном талоне: вместо 3 - 4 грн и вместо 4 - 5 грн. С августа старые билеты также можно будет обменять на новые, доплатив разницу", - сообщили в "Киевпастрансе".

Напомним, о подорожании проезда в общественном транспорте власти столицы объявили в конце мая. Правда, при этом заверили, что бесплатный проезд для льготников сохраниться.

Читайте: Власти Киева намерены в июле повысить стоимость проезда в метро до 5 гривен, а в наземном транспорте - до 4 гривен

Фото:  kiev.vgorode.ua

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, метро, киевпастранс, общественный транспорт, экономия, электричка, билеты, жетоны, подорожание проезда

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.