понеділок, 20 травня 2024 г.

КГГА: За последний год были уволены директора пяти образовательных учреждений столицы

КГГА: За последний год были уволены директора пяти образовательных учреждений столицы

За нарушения законодательства и коррупционные злоупотребления за последний год были уволены руководители пяти столичных образовательных учреждений. На их место, по результатам открытого конкурсного отбора, были назначены новые директора.

Как стало известно KV, об этом сообщила заместитель председателя Киевской городской государственной администрации Анна Старостенко, информирует пресс-служба КГГА.

По словам чиновницы, практически все уволенные директора, несмотря на приказы об их увольнении, и, более того - возбужденные против них уголовные дела, пытаются остаться на своих должностях через суды.

Анна Старостенко рассказала, что в Введенской гимназии директор был уволен за злоупотребления со средствами родительского фонда, а также арендой помещений: “В этой школе три года работала частная спортивная школа “Феерия”, которая ежемесячно собирала с родителей по 400-500 грн за обучение их детей. Причем аренда школьного помещения не была юридически оформлена. Кроме того, бывший директор в помещении школы на средства городского бюджета оборудовал для себя целый тренировочный зал”.

По словам заместителя председателя КГГА, новый директор, которая была выбрана по рекомендации комиссии открытого конкурса, в которую вошли эксперты, специалисты, психологи, представители образовательных ассоциаций, а также родительских комитетов, работает только 4 дня.

“С момента начала конкурса нам уже удалось провести две волны и назначить более 40 новых директоров учебных заведений города Киева”, - добавила Анна Старостенко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Отмечается, что за последний год в Киеве были уволены директора таких пяти образовательных учреждений: Введенской гимназии № 107, лицея “Голосеевский” № 241, № 38 имени М. В. Молчанова Шевченковского района, гимназии № 75 и школы высшего спортивного мастерства города Киева (бассейн “Юность”). Кроме того, в начале сентября была уволена директор детсада № 170, которая вместо того, чтобы заменить окна в детских группах, за деньги города поставила новые окна в собственном кабинете.

Читайте также: Результаты проверки столичных больниц: 85 млн. грн. убытков и шестеро отстраненных от работы главврачей

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: новости киева, образование, увольнение, школы, старостенко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.