неділя, 19 травня 2024 г.

Гендиректор аэропорта “Борисполь” считает не критичными долги авиакомпании МАУ

Гендиректор аэропорта “Борисполь” считает не критичными долги авиакомпании МАУ

Генеральный директор Международного аэропорта “Борисполь” Павел Рябикин на считает долги авиакомпании “Международные авиалинии Украины” (МАУ) критичными и ожидает большие погашения долга в начале летней навигации.

Об этом KV стало известно из интервью генерального директора аэропорта “Борисполь” Павла Рябикина изданию “Лига.Бизнес”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как заявил гендиректор главной воздушной гавани страны, зимой количество рейсов авиакомпании МАУ по сравнению с показателями зимы прошлого года сократилось на 30%. Это связано с реализацией авиакомпанией новой стратегией финансового оздоровления. 

Павел Рябикин отказался называть сумму долга авиакомпании перед аэропортом, однако отметил, что не видит критичности в финансовых взаимоотношениях с МАУ.

“Задолженность реструктуризирована по срокам погашений вексельных обязательств. Видим хорошую статистику по выплатам – были большие вексельные погашения перед Новым годом. И в целом, у нас за всю историю взаимоотношений с МАУ не было ни одной просрочки возврата векселей. Все платится в срок. Следующие большие погашения ожидаем в конце сезона – начале летней навигации” – рассказал гендиректора аэропорта.

Он также сообщил, что ожидается продолжение негативной динамики в приросте долга авиакомпании до конца низкого сезона. 

“Это нормально. Зима – низкий сезон для всех перевозчиков. Надеемся, что прирост долга удастся остановить с началом летнего сезона и к концу летнего сезона должна обозначиться динамика к повышению погашений”, – заявил Павел Рябикин.

Гендиректор аэропорта “Борисполь” также отметил, что, по его мнению, авиакомпания способна выйти из кризиса и для этого есть все предпосылки. 

Ранее KV сообщала, что руководство аэропорта “Борисполь” рассчитывает увеличить пассажиропоток на треть к концу 2022 года – с 15 млн до 20 млн пассажиров. В настоящее время эту цель планируется достигать за счет прироста флота и маршрутов SkyUp и увеличения частот Ryanair.

Читайте: Руководство аэропорта “Борисполь” рассчитывает увеличить пассажиропоток на треть к концу 2022 года

Фото: avianews.com

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, новости украины, борисполь, аэропорт борисполь, задолженность, мау, павел рябикин, международные авиалинии украины

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.