субота, 20 квітня 2024 г.

Депутат Киевсовета просит создать единый алгоритм реагирования на аварийные ситуации в домах

Депутат Киевсовета просит создать единый алгоритм реагирования на аварийные ситуации в домах

Из-за отсутствия взаимодействия аварийно-восстановительных служб аварию в домах Шевченковского района не начинали ликвидировать больше недели. Аварийные службы приезжали по очереди и уверяли, что ситуация не относится к их компетенции. Депутат Киевсовета Константин Яловой просит изучить эту проблематику для создания модели для согласования действий аварийный служб.

Об этом стало известно из материала KV “В поисках крайнего. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (19-23 февраля 2018 года)”.

Глава комиссии Киевсовета по вопросам экологической политики Константин Яловой (фракция “Единство”) попросил главу комиссии Киевсовета по вопросам ЖКХ и ТЭК Владимира Бондаренко (фракция ВО “Батькивщина”) создать для коммунальных служб единый алгоритм реагирования на аварийные ситуации в домах киевлян.

Депутат рассказал, что к нему обратились жители домов 16А, 16Б, 16В, 16Г, 16Д по ул. Туполева в Шевченковском районе. Заявители отметили, что 31 января 2018 года в микрорайоне “Нивки” произошла авария, в результате которой в этих домах были затоплены подвальные помещения и разрушена придомовая территория. Жители сразу обратились в диспетчерские службы ПАО “Киевэнерго” (*), ЧАО “АК “Киевводоканал” (**), КСУ “Контактный центр города Киева” 15-51, на правительственную “горячую линию” 15-45 и к обслуживающей организации. Однако в течение недели аварийные службы приезжали по очереди и уверяли, что авария не относится к их компетенции.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Например, “Киевэнерго” отправляло жителей в “Киевводоканал”, так как анализ показал, что подвалы залиты “сырой водой”. Работники “Киевводоканала”, в свою очередь, обнаружили порыв в колодце горячей воды и сообщили, что аварию должны устранить энергетики. В итоге, работы по ликвидации аварии начались только 9 февраля.

Такие ЧП, подчеркнул депутат, постоянно происходят из-за сплошной изношенности жилищного фонда Киева и отсутствия капитальных ремонтов. И, к сожалению, в таких ситуациях нет взаимодействия аварийно-восстановительных служб жилищно-коммунального хозяйства города.

Константин Яловой попросил Владимира Бондаренко на ближайшем заседании профильной комиссии горсовета на примере описанной ситуации изучить проблематику для создания модели взаимодействия аварийно-восстановительных служб. Также он попросил определить критерии распределения бюджетных средств на проведение капитальных ремонтов в сфере ЖКХ.

Читайте: В Киеве насчитали 106 аварийных домов

Фото: Взгляд

*ПАТ “Київенерго” (код ЄДРПОУ: 00131305)

**ПрАТ “Акціонерна Компанія “Київводоканал” (ПрАТ “АК “Київводоканал”) (код ЄДРПОУ: 03327664)

KиевVласть

Альона Момот

Теги: новости киева, киевэнерго, киевводоканал, авария, бондаренко, прорыв трубы, яловой

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.