неділя, 19 травня 2024 г.

Авось прокатит. Киевсовет в спешном порядке пытается протащить скандальные решения

Авось прокатит. Киевсовет в спешном порядке пытается протащить скандальные решения

Сегодняшнее пленарное заседание Киевсовета началось со скандала. Авторы проектов решений, уже отклоненных депутатами в ходе первой части заседания 24 сентября, пытались протащить их повторным голосованием. Остановить этот процесс удалось только блокированием трибуны.

В частности, государственной корпорации “Укрбуд”, возглавляемой депутатом Киевсовета Макисмом Микатасем, был передан земельный участок на Зверинецкой горе. Об этом сообщила на своей странице в facebook депутат горсовета Елена Ескина.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 
 

“Только что депутаты со второй попытки передали Укрбуду очередной участок на территории скандальной застройки на ул.Зверинецкой, 70, (для обслуживания нежилой постройки)!!! Все вопросы, которые не смогли принять в первой части пленарного заседання, протягивают сейчас!” - заявила она.

Читайте также: Максиму Микитасю запретили строить жилье под ядерным реактором

После этого на рассмотрение зала попытались повторно вынести проект решения об утверждении детального плана территории (ДПТ) “Борщаговский-1”, ограниченной улицами Леся Курбаса, Героев Космоса, Жмеринской и железнодорожными путями. 24 сентября этот вопрос не смог получить в поддержку необходимый 61 голос. Попытка устроить повторное голосование настолько возмутила ряд депутатов, что они заблокировали трибуну. 

В результате зал отказался поддерживать ДПТ. Киевсовет также не смог изменить вид пользования земельным участком на улице Старонаводницкой, 2-20, который находится в распоряжении гаражно-строительного кооператива “Ямский”. Здесь планировалось построить многофунциональный комплекс со встроенными гаражами, однако проект решения получил лишь 58 голосов.

Как уже сообщала KV, горсовет постоянно испытывает проблемы во время голосований, поскольку депутаты-прогульщики вставляют свои карточки в систему “Рада-4” при регистрации, а затем уходят из зала. В частности, это стало причиной переноса части повестки дня с 24 сентября на сегодняшний день - в определеный момент оказалось, что в зале отсутствует кворум.

Читайте также: Из-за выборов и борьбы с “кнопкодавством” у Киевсовета не получается работать

КиевVласть

Сергей Кочетков

Теги: киевсовет, застройщик, дпт, укрбуд, ескина, микитась

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.