субота, 18 травня 2024 г.

Аннексия Крыма ставит под угрозу уничтожения треть украинских заповедников (инфографика)

Аннексия Крыма ставит под угрозу уничтожения треть украинских заповедников (инфографика)

Отделение Крыма ставит под угрозу уничтожения треь украинских заповедников, расположенных на территории полуострова.

Общая площадь 183 объектов природно-заповедного фонда Крыма составляет 216 тысяч гектар, то есть 6% от общей площади ПЗФ Украины. В Крыму, в том числе, находится 6 из 19 природных заповедников Украины - наиболее ценной категории природно-заповедного фонда.

Администрации всех заповедников подчинены государственными учреждениями Украины: Министерство природы Украины, Национальному природному парку “Волшебная Гавань”, Государственному агентству лесных ресурсов, Национальной академии наук Украины и Академии аграрных наук, информирует Национальный экологический центр Украины.

Финансирование заповедных объектов с таким статусом проводится государственными учреждениями из бюджета Украины. Администрация ни одного из них не подчинена крымским органам местного самоуправления. Но сейчас, когда государственные органы Крыма приняли решение о переходе в подчинение Российской Федерации, положения заповедных территорий осталось неопределенным. Собственного органа, который бы занимался заповедными территориями, в Крыму нет.

Остается открытым ряд актуальных вопросов, ответы на которые хотели бы знать работники крымских заповедников и все украинские экологи. Сохранит ли новая крымская власть все заповедные территории полуострова? Будет ли иметь право Украина продолжать сотрудничество с созданными или восстановленными ее ресурсами заповедниками? Какая судьба ждет сотрудников и ученых заповедных территорий?

“История Крымских заповедников достигает 100 лет. В ближайшие недели все они могут перестать существовать. Ответственность за такой, невиданный ранее удар по заповедному делу Украины, лежит на всех, кто инсценирует “добровольный” переход Крыма в состав Российской Федерации”, - говорит заместитель председателя НЭЦУ Алексей Василюк. - Именно судьба заповедников и их работников ярко демонстрирует непродуманность и однобокость аннексии Крыма”.

 

Теги: крым, заповедник, нэцу

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.