субота, 20 квітня 2024 г.

Алла Шлапак взялась за борьбу с фурами на киевских дорогах

Алла Шлапак взялась за борьбу с фурами на киевских дорогах

На киевские дороги ежедневно въезжает большое количество грузовиков, движение которых часто совпадает с часом-пик. Решения Киевсовета и Кабмина, ограничивающие въезд крупногабаритного транспорта в черту города, попросту не работают. Депутат Киевсовета Алла Шлапак решила разобраться, как контролируется выполнение этих нормативных документов.

Об этом идет речь в материале KV "Выдохлись. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (10-13 мая 2017 года)".

Депутат Киевсовета Алла Шлапак (фракция “Единство”) обратила внимание главы Государственной службы по безопасности на транспорте Михаила Ноняка на усугубившуюся в последнее время проблему — загрузку Киева грузовым транспортом.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

По словам обратившихся к депутату жителей столицы, ежедневно в город въезжает большое количество крупногабаритных и тяжеловесных транспортных средств, движение которых совпадает с пиком движения городского транспорта через мосты и через центральную часть города.

“В связи с вышеуказанной транспортной загрузкой на улично-путевую сеть города Киева возникают многочисленные пробки и разного рода дорожно-транспортные происшествия. Кроме этого, большое количество транспортных средств значительно ухудшает экологическую ситуацию в столице Украины и приводит к существенному разрушению дорожного покрытия”, — пишет Алла Шлапак.

Она также отмечает, что согласно решению Киевсовета №340/9397 от 22 мая 2013 года “О некоторых мерах по упорядочению движения грузовых автомобилей в г. Киеве”, въезд в Киев грузовиков с разрешенной максимальной массой свыше 4,5 тонн ограничен с 7.00 до 20.00. При этом с 10.00 до 17.00 разрешен въезд тем грузовикам, которые занимаются международными перевозками грузов (при наличии у водителей накладной “CMR” или книжки международных дорожных перевозок).

Кроме того, депутат напоминает о постановлении Кабмина от 21 октября 2015 г. №869, которым автомобилям с нагрузкой на ось больше 7 тонн или фактической массой свыше 24 тонн запрещено движение на дорогах общего пользования местного значения.

Учитывая большое количество жалоб от жителей Киева на движение крупногабаритного транспорта, Алла Шлапак предполагает, что нормативно-правовые акты не работают или работают неэффективно.

Читайте: Столичное руководство 9 лет не могло выполнить свое распоряжение о реконструкции Шулявского моста

В связи с этим депутат просит предоставить список стационарных и перемещаемых пунктов габаритно-весового контроля, которые находятся на подъезде к Киеву, данные о количестве нарушений весовых параметров с 1 января 2016 года по 13 мая 2017 года, а также сумму оплаты за проезд и сумму штрафных санкций крупногабаритных автомобилей за этот же период.

Читайте: Под Киевом заработал первый пункт взвешивания транспорта (видео)

Фото: Обозреватель

КиевVласть

 

Алена Момот

Теги: киевсовет, обращение, дороги, депутат киевсовета, шлапак, новости киев, фуры, крупногабаритный транспорт

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.