Все разделы
Новости
Тексты
Территория разума
Сон разума
Слухи и сплетни
Мегаполис
Стиль
Территория разума

Ще одна “світова зірка менеджменту” випала з України

10 августа 2017г. 16:50

Урядовий експеримент щодо призначення на відповідальні державні посади другосортних іноземних менеджерів є корупційною схемою встановлення тотального контролю за розкраданням державного майна та бюджетних потоків “перевіреними кадрами” Гройсмана.

Відставка чергового “великого” європейського реформатора Войцеха Бальчуна з посади голови “Укрзалізниці” відбулася за обкатаним сценарієм. Спочатку йому дали шанс покерувати стратегічним підприємством, демонструючи західним партнерам процес переводу України на колії європейських стандартів. А потім змусили гастролера добровільно залишити посаду, погрожуючи розслідуванням 90 карних справ за фактами привласнення державного майна й розкрадання фінансових ресурсів.

Дуже показово, що останнім часом звільнення Бальчуна домагався міністр інфраструктури України Володимир Омелян. І ось виконувачем обов’язків голови “Укрзалізниці” призначено людину Омеляна, його першого заступника Євгена Кравцова. За словами останнього, він ще подумає над тим, чи братиме участь у конкурсі на посаду, а поки реалізовуватиме “швидкі та результативні реформи”, підвищуватиме “сервіс обслуговування пасажирів”. Варто зазначити, що те саме обіцяв Бальчун. І, віддамо належне, впорався зі своєю справою швидко та результативно: з 2016 року Бальчун і його “рок-гурт” розікрали сотні мільйонів гривень “Укрзалізниці”.

Вважаю, що гучний скандал навколо “Укрзалізниці” не останній. Експеримент Уряду щодо перерозподілу сфер впливу на ключові напрями фінансово-економічної діяльності держави за допомогою іноземних гастролерів триває. Найімовірніше, незабаром ГПУ оприлюднить заяви про численні кримінальні справи проти зловживань ще одного “великого менеджера” з американською пропискою – в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Гройсман уже звернувся до ГПУ з проханням перевірити закупівельні ціни на так звані доступні ліки в регіонах. За його словами, вони суттєво завищені, що є злочином проти українців.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

Дуже цікаво, чому Гройсман прокинувся лише зараз? Чому не звертав уваги на протести лікарів та громадських організацій, які з першого дня “реформи Супрун” заявляли про корупційні схеми відмивання сотень мільйонів? Лікарі обурювалися тим, що так звані доступні ліки – це набір найдешевших, неефективних препаратів, які не допомагають більшості хворих на серцево-судинні захворювання. Витрачаючи величезні гроші на закупівлю непотребу, держава позбавила мільйони українців конституційних прав на отримання безкоштовної ефективної медичної допомоги! І ось тепер Гройсман особисто підтверджує факт закупівлі цього непотребу за завищеними цінами! Водночас Прем’єр продовжує ігнорувати професійну медичну громадськість. Замість негайного зупинення, перегляду самої суті цинічної псевдореформи, Гройсман заявляє про необхідність розширення переліку дешевих, нікому не потрібних медикаментів. Дуже цікаво, хто керуватиме відмиванням державних коштів через МОЗ після видворення з України американки Супрун?  

Візьміть ще один приклад. Нещодавно з посади голови Одеської митниці звільнили протеже “великого реформатора” з Грузії Саакашвілі Юлію Марушевську. Після цього Уряд віддав на відкуп “торгові ворота” Південної Пальміри колишньому заступнику керівника Головного управління внутрішньої безпеки “Мінздоху” часів Клименка Олександрові Власову. Своєю чергою, останній вже начебто домовився з ГФСУ та Мінфіном про призначення на посаду голови відділу по боротьбі з контрабандою свого давнього подільника та одіозного контрабандиста Олександра Халковського. Імпортери свідчать, що Власов із Халковським уже повернули на митницю “сірі схеми” Клименка, розкрадаючи десятки мільйонів потенційних надходжень до державного бюджету. За даними НАБУ, лише в липні цього року держава недорахувалася 100 млн гривень податкових надходжень з Одеської митниці.

Таких прикладів багато. Питання ось у чому: про які “реформи” каже Гройсман? Невже він вважає, що експеримент замилювання очей українцям і європейській спільноті призначенням другорядних закордонних “менеджерів” із сумнівним минулим та кримінальним сучасним триватиме вічно? Скільки ще наші посадовці принижуватимуть українців, вважаючи їх нездатними самостійно розбудовувати економіку?

Українські фахівці сьогодні не мають змоги реалізувати свої знання та практичний досвід на користь власної держави. Гройсману не потрібні професіонали. Українці змушені залишати Батьківщину. І поки Уряд запрошує до розкрадання держави закордонних аферистів, наші фахівці успішно зміцнюють економіку інших країн.

Україну нещадно грабують. Спочатку іноземні гастролери, потім – так звані “смотрящі” від влади. Це – злочинна схема, а не “реформи”. За ці злочини рано чи пізно Гройсманові та його прибічникам доведеться відповідати перед українським суспільством.

Переконаний, що експеримент триватиме недовго.

Читайте: “Специалисты из Минрегиона хотели уменьшить показатель зеленых насаждений на душу населения вдвое”, - лидер ГО “Объединение “Сила Громад” Доротич

Андрій Карпенко, лідер об’єднання “Сила Громад”

КиевVласть

Теги

П'ять основних фактів, які слід знати про право поліції на огляд приватних речей

  17 августа 2017г. 12:24
Станіслав Куценко  Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві

Как узнать, есть ли бляшки в сосудах сердца (часть 2)

  16 августа 2017г. 15:30
Анна Солощенко  Врач-кардиолог высшей категории в Александровской клинической больнице и клинике "Инго"

Горілка подорожчає. Дуже

  16 августа 2017г. 13:35
Олексій Дорошенко  Генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж

Влада Київщини може вирішити проблему житла для молодих лікарів

  15 августа 2017г. 16:51
Ярослав Москаленко  Парламентар, голова групи "Воля народу"

Как наши правоохранительные органы научились майнить твёрдую валюту из майнеров криптовалют

  14 августа 2017г. 9:00
Иван Ступак  Депутат Киевоблсовета

Ось чому СБУшники наїхали на Патона за біткойни

  12 августа 2017г. 11:59
Вячеслав Ільченко  Програміст

Кожен хоче бути особистістю

  12 августа 2017г. 11:00
Аня Нижник  "Юн-прес"

Влада розпочала масштабну зачистку політичних конкурентів

  11 августа 2017г. 17:25
Ганна Старикова  Голова Київської Обласної Ради

Тотальна лічильникізація в Україні: що потрібно знати?

  10 августа 2017г. 17:16
Максим Гольдарб  Руководитель ОО "Публичный аудит"

Ще одна “світова зірка менеджменту” випала з України

  10 августа 2017г. 16:50
Андрій Карпенко  Лідер об’єднання “Сила Громад”

Як громадянин може отримати допомогу з депутатського фонду

  10 августа 2017г. 12:42
Станіслав Куценко  Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві

Как узнать, есть ли бляшки в сосудах сердца (часть1)

  9 августа 2017г. 13:50
Анна Солощенко  Врач-кардиолог высшей категории в Александровской клинической больнице и клинике "Инго"

5 простых новаций, позволяющих забыть о проблеме маршруток

  8 августа 2017г. 15:30
Станислав Гвоздиков  Глава общественной организации “Развитие инфраструктуры”

Почему государство поощряет пьянство и уничтожает крафтовых пивоваров?

  8 августа 2017г. 14:15
Алексей Дорошенко  Генеральный директор украинской ассоциации поставщиков торговых сетей

Небо, самолеты, девушки...

  7 августа 2017г. 15:41
Михаил Подоляк  Политконсультант