субота, 18 травня 2024 г.
Підсумки рекламного тижня (15-21.05.2017)

Підсумки рекламного тижня (15-21.05.2017)

Олександр Пліва

Підприємець, член Антикорупційної ради при Київському міському голові

Минулий тиждень видався доволі жвавим на події, прямо чи опосередковано, пов’язані з рекламою. Не мав часу коментувати кожну з них окремо, а тому викладаю власне бачення одним дописом.

У понеділок у відбулося засідання профільної постійної комісії Київради на якому розглядалися принаймні два “тематичних” питання. Одне з них варте особливої уваги, оскільки мова йде про проект цілої Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. У ньому, на сторінках 86-87, можна знайти чимось дуже знайому версію того, як то є і як то має бути потім (якщо складеться). 

У вівторок-середу проходили різні, публічні і не дуже, але таки важливі зустрічі, а в четвер Кивська міська рада на пленарному засіданні внесла технічні правки до ухвалених ще 20-го квітня Правил розміщення рекламних засобів у місті Києві, які того ж дня були оприлюднені у газеті “Хрещатик” і набрали чинності. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Але, як на мене, найбільш знаковою стала п’ятниця. 

По-перше, нарешті, було викладено нову версію набору “Інформація про рекламні засоби” у форматі відкритих даних на сайті http://data.gov.ua/pas…/aaa34f47-421c-4e52-99dc-878e38c2d871, що дасть можливість усім охочим якимось чином описати зміни які відбулися з легальною рекламою столиці за ті майже десять місяців які він не оновлювався, всупереч вимогам законодавства (це ще також дуже важливо, з огляду на те, що вона починає жити по-новому, тобто за Правилами). 

Ну, а по-друге, на сайті КП "Київреклама" було оприлюднено скан 19-ти сторінок документу, котрим затверджена планова собівартість робіт з демонтажу рекламних засобів, які воно здійснює. Щоб було простіше аналізувати розцінки за послуги місту комунального монополіста (а демонтаж реклами здійснює тільки це підприємство), додаю “прейскурант” у вигляді таблиці з найбільш важливими значеннями і поруч інформацію з того ж таки сайту про кількість у Києві рекламних конструкцій розміщених без дозволів (найбільш характерні виділено кольором). 

 Просте співставлення цифр показує, що вже найближчим часом столичним депутатам запропонують суттєво збільшити фінансування діяльності даного КП. Втім, щоб зробити коректні висновки, треба з’ясувати ще декілька важливих деталей.

Тож далі буде, а поки ознайомтесь і…

Олександр Пліва, підприємець, член Антикорупційної ради при Київському міському голові

Джерело

КиевVласть

Теги: демонтаж, київреклама, Олександр Пліва, правила розміщення рекламних засобів, розцінки

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.