вівторок, 19 березня 2024 г.
Очікуємо дефіцит новорічних ялинок

Очікуємо дефіцит новорічних ялинок

Олексій Дорошенко

Генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж

Різдвяні та новорічні свята вже наближаються, а ялинок в продажу ще немає. Головними постачальниками ялинок у нашій країні є Івано-Франківська, Чернівецька та Львівська області. Державне лісове агентство ще тиждень тому повідомило про 550 тис. ялинок, які надійдуть у продаж. Але лісгоспам ще не узгодили анонсовані вирубки.

У попередні роки в цей час в багатьох містах вже відкривались перші ялинкові базари. В столиці вони відкриються лише 15 грудня.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За час, який залишився, ще можна встигнути заготовити півмільйона ялинок та доставити їх по Україні. Доставка новорічних красунь з лісу до міст в середньому триває два дні. Однак можна припустити, що дерев на продаж буде менше. Оскільки Держлісагентство повідомляло про вирубування ялинок та сосен лише під замовлення покупців, то також можна припустити невеликий попит з боку підприємців, які ведуть роздрібну торгівлю деревами.

У цьому є логіка, оскільки багато дерев за два тижні вже втрачає свій товарний вигляд та чимало залишається їх у точках продажу нерозкупленими. Значна частина українців уже перейшла на штучні ялинки, хто з екологічних міркувань, а хто - рахуючи гроші. Деякі вже купують заради аромату вінки з хвойних гілок або просто гілочки. Набирає обертів продаж “дерев”, зроблених із  хвойних гілок. Тому на Різдво та Новий рік наші будинки і квартири обов'язково причепуряться.

За 7 років середня вартість ялинок зросла утричі, але свято є свято. І якщо хтось не зможе купити ялинку через їх нестачу, то дефіциту Дідів Морозів та Снігурочок ми не очікуємо).

Олексій Дорошенко

Генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж

KиевVласть

Теги: новости киева, новый год, цена, елка, дефицит, базар

вівторок, 19 березня 2024 г.
09:23
На столичному пішохідно-велосипедному мості знов тріснуло скло, - ЗМІ
09:01
Протягом минулої доби відбулося 61 бойове зіткнення, - Генштаб ЗСУ
понеділок, 18 березня 2024 г.
20:45
У столиці цього тижня заплановані продуктові сільськогосподарські ярмарки (локації)
20:34
Кличко попросив журналістів Bihus.info передати правоохоронцям інформацію щодо розслідування по заробіткам оточення Брагінського на контрактах з “Київським метрополітеном"
20:23
На Новопавлівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 21 разів намагався прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
20:02
В Ірпені відкрили денний центр підтримки дітей та сімей
19:43
Зеленський зустрівся із членом Сенату Конгресу США Гремом
19:22
“Муніципальна Охорона” провели навчання з відпрацювання дій у разі позаштатної ситуації в столичних закладах освіти
19:05
Ірпінь відвідали представники міжнародної організації ЮНІДО
18:46
9 років тюрми отримав самопроголошений голова Димерської тергромади, який співпрацював з окупантами
18:26
На озері Богатирському було виявлено перевищення норми нафтопродуктів у 3,6 рази, - “Плесо”
18:03
На Київщині пройде лекція-презентація “Історія дайвінгу у Світі та Україні”
17:46
Чеська залізниця запускає новий поїзд до України
17:27
Столичні правоохоронці повідомили про підозру організаторам черговой схеми незаконного виїзду за кордон (фото)
17:05
У Києві спростять порядок встановлення меморіальних дощок
16:45
У Деснянському районі п’яний водій вчинив потрійну ДТП, постраждали двоє водіїв
Календар подій
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
19 березня 2024 г. 09:00
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
Офіс Генерального прокурора вже більше року працює над тим, щоб у судовому порядку заборонити КП “Плесо” встановлювати прибережні захисні смуги на Венеціанському і Трухановому островах у Києві. На переконання прокурорів, в цих рекреаційних зонах і без того апріорі “лімітована” будь-яка господарська діяльність, а тому оголошення там захисних смуг може створити хибне уявлення про відсутність відповідних обмежень на цих та інших островах Дніпра. Наразі Генпрокуратура має успіхи у цій справі – вона виграла вже дві інстанції, але КП “Плесо” ще може скористатися своїм правом на касаційне оскарження. Враховуючи відсутність затверджених Київрадою ДПТ островів, навіть найбільшого Труханового, наразі загроза їх забудови виглядає досить суттєво.
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
18 березня 2024 г. 09:00
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
Посадовці КМДА формально ще можуть спробувати відстояти в касаційному суді свою позицію – не видавати МУО на проєктування, які допоможуть замовникам легально перетворити історичну садибу Маліна (1890 рік побудови) на вул. Олександра Кониського, 22 у сучасний житловий будинок. Чиновники до цього програли два суди по цьому питанню. Причина – історичному об'єкту офіційно не надано статус пам'ятки, а гучне рішення Київради від серпня 2021 року, яким власникам таких об'єктів було рекомендовано утриматися від здійснення робіт в них, як на цьому ще тоді наголошувала КВ, не має “зобов'язального характеру”. Поки київські активісти добиваються присвоєння садибі Маліна охоронного статусу, забудовники, які, схоже, пов'язані з “групою родин Негрича та Голиці", встигли зруйнувати значну частину будівлі. Відповідні слідчі дії станом на сьогодні ніяких результатів не принесли і, ймовірно, вже не принесуть.