понеділок, 20 травня 2024 г.
О Национальном музее “Мемориал жертв Голодомора”

О Национальном музее “Мемориал жертв Голодомора”

Анатолий Фролов

Заместитель председателя в ОО "Совет народного контроля Киева"

В Департаменте градостроительства и архитектуры прошел градсовет. 

Не могу понять одной вещи, на сколько я помню авторами комплекса были Народный художник Украины Анатолий Гайдамака и архитектор — Юрий Ковалёв, так при чем здесь Андрей Миргородский, Анатоль Карминский и Рашид Халилов? Почему проект на градсовет выставляют не авторы, а непонятно откуда взявшиеся лица?

У нас что, нет авторского права, или мы не европейское государство?

Распоряжением министерства культуры создана целая дирекция строительства этого комплекса, а зачем этой дирекции понадобился целый корпус в Лавре? Ведь Анатолий Гайдамака в своей небольшой мастерской запроектировал комплекс Голодомора (в той, что на Андреевском спуске). Восемь лет из этой мастерской его пытается выжить театр "Колесо", думаю выживет. У нас ведь в традиции, когда театры, как монстры разрастаются в нарушении норм и правил и уродуют историческую среду, как это произошло с "Театром на Подоле", возглавляемым мошенником Малаховым.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Я понимаю 18-ый год для власти показательный, можно сказать юбилейный. Картинки нужны. Рапортовать о достижениях нужно, а по ходу если еще можно будет подерибанить бюджет, так это же святое! Самое главное о смете ничего не слышно.

Итак:

1. Почему не авторы продолжают проектирование?

2. Если не авторы продолжают проектирование, то откуда взялась дирекция и новый авторский коллектив? Если новый, то проводился тендер, когда и кто участвовал? Кто возглавляет дирекцию, заслуженные люди?

3. Зачем этой дирекции целый корпус в Лавре?

4. Эти решения принимал самостоятельно министр культуры Евгений Нищук, или по указанию? Тогда по чьему указанию? Если Кабмина, то кто был инициатором возрождения проектных работ, именно сегодня?

5. Хотелось бы знать хотя бы предварительный бюджет этой незаконной авантюры?

В Украине больше нет проблем, как переименовывать улицы, сносить памятники, заниматься коррупцией, а не бороться с ней и возрождать экономику. Куда нас заведут, эти руководители и сколько нам это будет стоить?

P.S. Узнал про интересное обстоятельство, наша власть не может жить без нарушений, но она иногда пытается преступлениям дать законную видимость. 

Анатолия Гайдамаку как бы включили в состав авторского коллектива, но неизвестно с какими полномочиями. Великий памятниковед пани Т.Мазур на одном из совещаний заявила автору проекта, а чего это он пришел, ведь у него особое мнение, отличающееся от мнения "нового" коллектива и не надо ему ходить. После этого автора комплекса перестали приглашать на совещания, тем более на градсоветы. 

Цинизм и обман власти. Если вы не хотели автора проекта привлекать работать, то надо авторские права выкупить. Далее, проведите тендер, а не как с коррупционной составляющей на Андреевском спуске был привлечен Дроздов. Только в таком порядке принимаются правовые решения. А у нас, как всегда - коррупция.

Анатолий Фролов, заместитель председателя в ОО "Совет народного контроля Киева"

Источник

КиевVласть

Теги: проект, авторские права, анатолий фролов, мемориал жертв голодомора, национальный музей

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.