вівторок, 28 травня 2024 г.

КМДА не хоче забезпечувати безпеку в дитячих садках столиці

Мій виступ 29 травня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції мав свої позитивні зрушення щодо питання забезпечення безпеки дітей в дошкільних навчальних закладах (ДНЗ) Києва. Для когось цей виступ став неочікувано критичним, а для когось -  несподівано актуальним.

Наведені мною відомості щодо сотень фактів вчинення злочинів та правопорушень на території ДНЗ столиці, інформація про вибух саморобного пристрою біля садочку в Деснянському районі та кричуща бездіяльність в цьому питанні міського голови Віталія Кличка – все це не аби як зацікавило членів постійної комісії, які звернулися з проханням надати комісії моє ґрунтовне дослідження цього питання для подальшого розгляду. 

Представник апарату КМДА радше був незадоволений моїм виступом, який аж ніяк не укладався в плани окремих київських чиновників по “замилюванню” очей членів постійної комісії при звітуванні про виконання за І квартал 2017 року програми “Безпечна столиця”. Досить незручно мабуть було чути про 169 злочинів на території садочків міста минулого року і про майже 20 вже цього року, незважаючи на такі “універсальні” для КМДА засоби захисту дітей, як відеоспостереження та “тривожні кнопки”

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Взагалі, увесь звіт щодо безпечності в столиці України можна схарактеризувати, як проголошення статистичних даних, що до того ж виявилися неточними. І про що чітко заявив депутат Київради, секретар постійної комісії  Андрій Осадчук (“Самопоміч”). 

Комісія так і не почула відповідей щодо розслідування побиття депутатів у дворі Київради у квітні 2016 року та звітів по використанню коштів на закупівлю та встановлення мережі відеоспостереження в Києві. 

Депутат Київради від ВО “Свобода” Юрій Сиротюк заявив про пограбування своєї доньки в магазині на Лісовому масиві та бездіяльність поліції в цьому питанні. Адже, попри наявність відеозапису з обличчями зловмисників, в цьому ж магазині вони скоїли ще два подібні злочини. 

Фактично на жодне поставлене депутатами питання щодо “вакууму” в розслідуванні конкретних злочинів, представник апарату КМДА відповісти не зміг. Жоден з фактів бездіяльності, наведених депутатом Юрієм Сиротюком та іншими членами постійної комісії, не знайшов своїх відповідей. 

Звіт про “безпечний” Київ був “розбитий” та визнаний незадовільним. 

Читайте: Кличко: мер чи посібник терористів? 

Максим Кондрюк директор Благодійного Фонду "Діти. Україна. Майбутнє", спеціально для KV 

КиевVласть

Теги: новости киева, дети, безопасность, постоянная комиссия киевсовета

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.