вівторок, 19 березня 2024 г.
Генпрокуратура та СБУ фабрикують кримінальну справу учасникам відсторонення селищного голови Коцюбинського від БПП

Генпрокуратура та СБУ фабрикують кримінальну справу учасникам відсторонення селищного голови Коцюбинського від БПП

Николай Еременко

Секретарь поселкового совета Коцюбинского

ГПУ та СБУ відкрили завідомо неправосудне кримінальне провадження проти секретаря Коцюбинської селищної ради (Київська обл.)  Миколи Єременка та відомого в Приірпінні громадського активіста Євгена Мельничука. Це сталося після висловлення вотуму недовіри двома третинами депутатського корпусу Коцюбинському селищному голові від “Блоку Петра Порошенка” Ользі Матюшиній.

Для того аби максимально дискредитувати опозиціонерів слідчі спеціально вирішили підібрати “неполітичну” ст. 368 Кримінального кодексу (одержання хабара). Мовляв Єременко та Мельничук вимагали від представниці БПП Матюшиної неправомірну вигоду за позитивне голосування щодо трьох питань порядку денного:

  • прийняття бюджету на 2018 рік;

  • купівлю сміттєвоза;

  • розміщення футбольного майданчика для дітей.

Втім жодних відносин у громадських діячів зі звільненою з посади 7 березня цього року громадянкою Ольгою Матюшиною не було.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Натомість співінвестор команди громадських активістів – ірпінський бізнесмен Олексій Зінєвич та його юрист, мешканець Києва, Роман Шестопалов, які разом з іншими членами команди готувалися брати участь у майбутніх місцевих виборах в одному списку і зголосилися вносити свою частку у функціонування штабу (випуск газети, оплату роботи журналістів, операторів, монтажерів), викрутили свою добровільну участь як дачу хабара в інтересах Ольги Матюшиної.

Але до чого в даній ситуації фізична особа Ольга Матюшина? І яке вона має відношення до взаєморозрахунків поміж співінвесторами? Які вона може мати інтереси щодо бюджету чи комунальної техніки, якщо її звільнено і з 7 березня все вище перелічене - це все вже не її клопіт? Адже, як відомо, хабар пропонується за дії в інтересах хабародавця чи третьої особи.

Цікавим питанням до слідчих також є: як Микола Єременко міг вимагати гроші за прийняття бюджету, якщо документ ухвалено ще 30 березня цього року і скріплено підписом все того ж Єременка, як виконуючого обов’язки голови?

І для чого секретарю селищної ради вимагати гроші у фізичної особи за розміщення футбольного поля для дітей, якщо кращої реклами за таке голосування для нього і бути не може?

Це все одно, що півроку бігати за спонсором із проханням здійснити утеплення будинку, отримати його позитивну відповідь, але потім заявити останньому, що за право здійснити свою благодійність він має дати хабара. Де загубилася логіка у слідчих СБУ -  невідомо.

Щодо придбання мною сміттєвоза, то, як у публічних виступах, так і в розмовах із стороною Олексія Зінєвича, я заявляв про необхідність голосування суто з міркувань економічної доцільності. Адже цілком можливо дешевшим варіантом за утримання такої техніки для селища буде користування послугами приватних фірм із вивозу сміття.

Читайте: В Коцюбинском штурмовали кабинет поселкового головы Ольги Матюшиной (фото, видео)

Таким чином немає жодної дії чи бездіяльності, за яку Микола Єременко чи Євген Мельничук могли вимагати неправомірну вигоду.

Фактично генпрокурор Юрій Луценко, користуючись своїми службовими повноваженнями, шляхом відвертих репресій будь-що намагається повернути на посаду селищного голови Коцюбинскього представницю своєї партії - Ольгу Матюшину.

А ще нагадаю, що 3 березня цього року Ольга Матюшина провела захід, який назвала “громадськими слуханнями”, де без участі лічильної комісії та власне громадськості оголосила про приєднання селища Коцюбинське до Києва.

На думку громадських діячів Приірпіння, спеціальне доведення селища до фактичного банкрутства (катастрофа ЖКГ, блокування роботи селищної ради, розкрадання бюджету на фіктивних ремонтах) та подальше приєднання останнього до Києва пояснюється планом оточення Порошенка вирубати 400 га Біличанського лісу, побудувати на даній території житловий масив та безкоштовно підєднатися до інфраструктури Коцюбинського (каналізаційного колектору, газогону, водогону, електромереж).

Саме цим, на думку громадських діячів Приірпіння, пояснюються політичні репресії проти усіх, хто стає даним планам на заваді.

Читайте: Поселковый глава Коцюбинского Матюшина восстановлена в реестре

Николай Еременко, секретарь поселкового совета Коцюбинского

KиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, коцюбинское, ольга матюшина, николай еременко

вівторок, 19 березня 2024 г.
09:45
Інженерними підрозділами ЗСУ з початку року знешкоджено понад 7,5 тис. вибухонебезпечних предметів
09:23
На столичному пішохідно-велосипедному мості знов тріснуло скло, - ЗМІ
09:01
Протягом минулої доби відбулося 61 бойове зіткнення, - Генштаб ЗСУ
понеділок, 18 березня 2024 г.
20:45
У столиці цього тижня заплановані продуктові сільськогосподарські ярмарки (локації)
20:34
Кличко попросив журналістів Bihus.info передати правоохоронцям інформацію щодо розслідування по заробіткам оточення Брагінського на контрактах з “Київським метрополітеном"
20:23
На Новопавлівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 21 разів намагався прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
20:02
В Ірпені відкрили денний центр підтримки дітей та сімей
19:43
Зеленський зустрівся із членом Сенату Конгресу США Гремом
19:22
“Муніципальна Охорона” провели навчання з відпрацювання дій у разі позаштатної ситуації в столичних закладах освіти
19:05
Ірпінь відвідали представники міжнародної організації ЮНІДО
18:46
9 років тюрми отримав самопроголошений голова Димерської тергромади, який співпрацював з окупантами
18:26
На озері Богатирському було виявлено перевищення норми нафтопродуктів у 3,6 рази, - “Плесо”
18:03
На Київщині пройде лекція-презентація “Історія дайвінгу у Світі та Україні”
17:46
Чеська залізниця запускає новий поїзд до України
17:27
Столичні правоохоронці повідомили про підозру організаторам черговой схеми незаконного виїзду за кордон (фото)
17:05
У Києві спростять порядок встановлення меморіальних дощок
Календар подій
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
19 березня 2024 г. 09:00
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
Офіс Генерального прокурора вже більше року працює над тим, щоб у судовому порядку заборонити КП “Плесо” встановлювати прибережні захисні смуги на Венеціанському і Трухановому островах у Києві. На переконання прокурорів, в цих рекреаційних зонах і без того апріорі “лімітована” будь-яка господарська діяльність, а тому оголошення там захисних смуг може створити хибне уявлення про відсутність відповідних обмежень на цих та інших островах Дніпра. Наразі Генпрокуратура має успіхи у цій справі – вона виграла вже дві інстанції, але КП “Плесо” ще може скористатися своїм правом на касаційне оскарження. Враховуючи відсутність затверджених Київрадою ДПТ островів, навіть найбільшого Труханового, наразі загроза їх забудови виглядає досить суттєво.
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
18 березня 2024 г. 09:00
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
Посадовці КМДА формально ще можуть спробувати відстояти в касаційному суді свою позицію – не видавати МУО на проєктування, які допоможуть замовникам легально перетворити історичну садибу Маліна (1890 рік побудови) на вул. Олександра Кониського, 22 у сучасний житловий будинок. Чиновники до цього програли два суди по цьому питанню. Причина – історичному об'єкту офіційно не надано статус пам'ятки, а гучне рішення Київради від серпня 2021 року, яким власникам таких об'єктів було рекомендовано утриматися від здійснення робіт в них, як на цьому ще тоді наголошувала КВ, не має “зобов'язального характеру”. Поки київські активісти добиваються присвоєння садибі Маліна охоронного статусу, забудовники, які, схоже, пов'язані з “групою родин Негрича та Голиці", встигли зруйнувати значну частину будівлі. Відповідні слідчі дії станом на сьогодні ніяких результатів не принесли і, ймовірно, вже не принесуть.